İzmir kent bölgemiz çağdaş,gelişmiş,aynı zamanda işlek bir ticaret merkezi dir.böylesi büyük kent merkezinde evden eve nakliyat sektöründe hizmet sunmak, CAN EGE NAKLİYAT olarak halkımızın taşıma esnasında hiçbir skıntı yaşamadan mutlu bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti vermek görevimizdir.İzmir kent bölgesi liman kenti olmasına yanında,hammadde kaynaklı nitelik iş gücü ve ulaşıma odaklı bir il olarak evden eve nakliyat sektöründe rekabet gücü içide kendini gösteren merkezi il olmuştur,CAN EGE NAKLİYAT olarak izmir halkının taşıma esnasındayaşadığı güncel sorunları ortadan kaldırıp ileri seviyede güven ortamı yaratmak olacaktır.hizmet güven ile olur ,güvende CAN EGE NAKLİYAT ile olur.

 

CAN EGE  evden eve nakliyat eşyalarınızın hep sigorta kapsamında taşımaktadır. Olabilecek sıkıntılarda (doğal afetler) sigorta şirketimiz eşyanın belirlemiş rahiç bedelini eşya sahibine ödemektedir.

Değerli eşyalarınızı ve antika eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce bildirin. CAN EGE Nakliyat olarak bildirilmeyen Değerli Eşyanın sorumluluğunu kabul etmiyoruz

- can ege nakliyat"

 


Evden Eve Nakliyat ciddi bir iştir, sorumluluk ve tecrübe ister. CAN EGE Evden Eve Nakliyat  olarak sorumlululuğumuzun farkındayız ve tüm müşterilerimize buna göre çözümler üretiyoruz. CAN EGE daki evden eve nakliyatlarda modern araçlarımızla eşyalarınız özel kılıflarla çizilmeden bozulmadan kırılmadan taşınır, paketlenir ve sigortalanır. Güleryüzlü hizmet, sigortalı olarak taşımacılık, CAN EGE Nakliyat farkıyla...
Evden eve nakliyat konusunda profesyonel çözümler üretmek, kurumsal ve kişisel ihtiyaçlarınız için CAN EGE Nakliyat uzman kadromuzla, kaliteli,hızlı ve güler yüzlü CAN EGE 'de şehir içi şehirlerarası evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz.
CAN EGE evden eve nakliyat sektöründe evden eve taşımacılık önem taşır. Taşınacak eşyanın listesinin çıkarıldığı uzman incelemesi çalışmasından, uygun araç seçilmesine, eşyanın paketleme malzemesinden, yükleme ve boşaltılmasına, demontaj, montaj aşamalarından sigortasına kadar her konu CAN EGE evden eve taşıma her adımda uzmandır.