Evden eve taşımacılık CAN EGE olarak ev eşyası taşımacılığında doğru yerdesiniz. Titizlik kavramını prensibimiz olarak görmekteyiz. 15 yıllık kalite ve tecrübemizle hizmetinizdeyiz. Evden eve taşımacılık herkesin yapamayacağı türden güç ve sıkıntılı bir iştir. Firmamız CAN EGE nakliyat olarak olarak birlik eşyalarınızın özenle paketlenerek sarılması, büyük kolilere konulması işlemlerini geniş ve sağlıklı şekilde yapmaktadır. Profesyonel takım ve kadromuzla ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

 

Firmamızı aradığınızda ücretsiz ekspertimiz evinize geliyor ve eşyaların kesafet azınlık durumunu denetliyorve ona bakarak uygun nakliye aracını tahsisini, birçok işcinin çalışıp çalışmayacağını nasıl paketleme malzemesinin kullanılıp kullanılmayacağını belirliyorve ona nazaran paha belirliyor.CAN EGE evden eve taşımacılık olarak bütün Türkiye'ye Evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktayız. Yapmanız gereken firmamızı arayarak elverişli paha alternatifleriyle hizmet almaktır.

 

CAN EGE  evden eve nakliyat eşyalarınızın hep sigorta kapsamında taşımaktadır. Olabilecek sıkıntılarda (doğal afetler) sigorta şirketimiz eşyanın belirlemiş rahiç bedelini eşya sahibine ödemektedir.

Değerli eşyalarınızı ve antika eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce bildirin. CAN EGE Nakliyat olarak bildirilmeyen Değerli Eşyanın sorumluluğunu kabul etmiyoruz

- can ege nakliyat"

 


Evden Eve Nakliyat ciddi bir iştir, sorumluluk ve tecrübe ister. CAN EGE Evden Eve Nakliyat  olarak sorumlululuğumuzun farkındayız ve tüm müşterilerimize buna göre çözümler üretiyoruz. CAN EGE daki evden eve nakliyatlarda modern araçlarımızla eşyalarınız özel kılıflarla çizilmeden bozulmadan kırılmadan taşınır, paketlenir ve sigortalanır. Güleryüzlü hizmet, sigortalı olarak taşımacılık, CAN EGE Nakliyat farkıyla...
Evden eve nakliyat konusunda profesyonel çözümler üretmek, kurumsal ve kişisel ihtiyaçlarınız için CAN EGE nakliyat uzman kadromuzla, kaliteli,hızlı ve güler yüzlü CAN EGE 'de şehir içi şehirlerarası evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz.
CAN EGE evden eve nakliyat sektöründe evden eve taşımacılık önem taşır. Taşınacak eşyanın listesinin çıkarıldığı uzman incelemesi çalışmasından, uygun araç seçilmesine, eşyanın paketleme malzemesinden, yükleme ve boşaltılmasına, demontaj, montaj aşamalarından sigortasına kadar her konu CAN EGE evden eve taşıma her adımda uzmandır.