CAN EGE Nakliyat evden eve nakliyat eşyalarınızın hep sigorta kapsamında taşımaktadır. Olabilecek sıkıntılarda (doğal afetler) sigorta şirketimiz eşyanın belirlemiş rahiç bedelini eşya sahibine ödemektedir.

Değerli eşyalarınızı ve antika eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce bildirin. CAN EGE Nakliyat olarak bildirilmeyen Değerli Eşyanın sorumluluğunu kabul etmiyoruz

- can ege nakliyat"

 


Ege Evden Eve Nakliyat ciddi bir iştir, sorumluluk ve tecrübe ister. EGE Evden Eve Nakliyat  olarak sorumlululuğumuzun farkındayız ve tüm müşterilerimize buna göre çözümler üretiyoruz. CAN EGE nakliyat daki evden eve nakliyatlarda modern araçlarımızla eşyalarınız özel kılıflarla çizilmeden bozulmadan kırılmadan taşınır, paketlenir ve sigortalanır. Güleryüzlü hizmet, sigortalı olarak taşımacılık, CAN EGE Nakliyat farkıyla...
Ege Evden eve nakliyat konusunda profesyonel çözümler üretmek, kurumsal ve kişisel ihtiyaçlarınız için Bodrum nakliyat uzman kadromuzla, kaliteli,hızlı ve güler yüzlü CAN EGE nakliyat 'de şehir içi şehirlerarası evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz.
Ege evden eve nakliyat sektöründe evden eve taşımacılık önem taşır. Taşınacak eşyanın listesinin çıkarıldığı uzman incelemesi çalışmasından, uygun araç seçilmesine, eşyanın paketleme malzemesinden, yükleme ve boşaltılmasına, demontaj, montaj aşamalarından sigortasına kadar her konu Ege evden eve taşıma her adımda uzmandır.