Evden eve taşımacılık işleminde en önemli unsurlardan bir tanesi de araç seçimidir. Eşyaların taşınması için kullanılan araç, ev taşıma için özel dizayn edilmiş kasalara sahip olmalıdır. Bununla kalmayıp özellikle şehirler arası taşımalarda süspansiyonlu araç tercih edilmelidir.

CAN EGE NAKLİYAT, ev, ofis eşyası ve türevi eşyalarınızın taşınması için son teknoloji ve evden eve nakliyat için özel olarak yapılandırılmış araçlara sahip olup müşterilerine taşıma öncesi yaptığı ekspertiz ile araç seçimi yapmakta bu sayede o taşıma işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Ayrıca firmamızın araçlarının içerisinde özel olarak yapılmış Askılı Taşıma sistemi bulunmaktadır. Askılı taşıma sistemiyle elbiselerinizi vb. tekstil ürünlerinizi hiç kırışmadan, yıpranmadan bir yerden diğer bu yere taşımamız söz konusu.

Kasaları özel hazırlanmış araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Araçlarımız Mercedes, Ford Cargo ve Iveco markalarının son modelleri olup, filomuzda 5 yaşından büyük araç bulunmamaktadır.

Araç kasalarımızdan eşyaya sinebilecek koku ihtimaline karşı her taşımadan önce kamyonlarımıza dezenfektanlı kasa temizliği yapılmaktadır. Araç şehir içi taşıma evrakları tam ve araç periyodik bakımları düzenli yapılmaktadır.

Hacmi ve miktarı az taşımalarınızda daha ekonomik taşıma yapacak küçük kamyonlarımızda vardır.

Resimdeki aracımız Mercedes Marka olup özel süspansiyonlu ve ev taşıma için özel dizayn edilmiş kasaya sahiptir. Tüm araç filomuz bu şekilde olup, tüm araçlarımız reklam ve logoludur. Bizimle çalıştığınızda mutlaka kapınıza CAN EGE yazılı aracımız gelecektir. Kesinlikle taşeron kullanmamaktayız.

 

CAN EGE  evden eve nakliyat eşyalarınızın hep sigorta kapsamında taşımaktadır. Olabilecek sıkıntılarda (doğal afetler) sigorta şirketimiz eşyanın belirlemiş rahiç bedelini eşya sahibine ödemektedir.

Değerli eşyalarınızı ve antika eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce bildirin. CAN EGE Nakliyat olarak bildirilmeyen Değerli Eşyanın sorumluluğunu kabul etmiyoruz

- can ege nakliyat"