Evden eve ambalajlama hizmeti ile birlikte artık sizler de taşınma işlemlerini kolayca yapabilir ve teknolojiyi de arkasına alan firmamız aracılığı ile zaman kaybetmemiş olursunuz. Ambalajlama işlemi firmamız çalışanları tarafından yapılıyor ve sizler herhangi bir zahmette bulunmadan taşınma işlemlerini izliyorsunuz.

İlk olarak beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız gibi değerli eşyalar ambalajlama işlemine tabi tutulur ve bu sayede değerli olanlar ilk olarak taşınır. Ambalaj işlemleri kaliteli bir şekilde yapılır ve taşınma sırasında eşyalarınız herhangi bir zarar görmesin diye gerekli kontroller en iyi şekilde yapılır. Eşyalarınız bizim için fazlasıyla değerlidir bu yüzden ambalaj konusunda herhangi bir masraftan kaçınmıyor ve en kaliteli folyoları tercih ediyoruz. Folyoların yanı sıra değerli eşyalarınızı kalın kartonlarda muhafaza ediyoruz ve bu özel kartonlar sayesinde büyük darbelerde bile eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmüyor.
Evden eve ambalajlama hizmetleri ile birlikte taşınma işlemleri artık çok daha kusursuz bir şekilde gerçekleşiyor ve büyük araçlarımız sayesinde tek seferde ya da iki seferde bu işlemleri sonlandırıyoruz. Profesyonel ekibimiz gerekli kontrolleri en iyi şekle yapıyor ve memnuniyetinizi en üst seviyelere taşıyor diyebiliriz. Taşınma sırasında aklınıza takılabilecek herhangi bir şey yok özellikle eşyalarım zarar görür mü düşüncesine kapılmanıza hiç gerek yok çünkü aldığımız önlemler çok profesyonel önlemlerdir ve ürünlerinizin zarar görme ihtimali yoktur, olası bir zarar durumunda da sorumluluğu üstleniyoruz.

 

CAN EGE  evden eve nakliyat eşyalarınızın hep sigorta kapsamında taşımaktadır. Olabilecek sıkıntılarda (doğal afetler) sigorta şirketimiz eşyanın belirlemiş rahiç bedelini eşya sahibine ödemektedir.

Değerli eşyalarınızı ve antika eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce bildirin. CAN EGE Nakliyat olarak bildirilmeyen Değerli Eşyanın sorumluluğunu kabul etmiyoruz

- can ege nakliyat"